דף הבית >> השיטה שלנו
 

כיצד פועלת השיטה
השיטה שלנו מזינה את העור ומגינה עליו בעזרת מרכיבים אורגאניים ותכונות בעלות תדר מוגבר. כאשר הם באים במגע עם גוף האדם בשימוש מקומי הם נספגים ישירות אל תוך הגוף ואל זרם הדם. זאת ועוד, האנרגיה הזו נעה בכל מערכת העצבים לאורך נתיבי עצבים עדינים ששמם "מרידיאנים". מערכת העצבים המרכזית, מערכת המרדיאנים והביוריתמוס הטבעי – אלה מאפשרים לגוף האדם לקלוט את האנרגיה האגורה בשיטת טיפוח העור שלנו בשימוש כללי או מקומי במוצרי " ואל ".  גוף האדם קולט וסופג אנרגיה מהסביבה כל העת כמו שאוזנינו קולטות תדרים שבין 20 ל-20,000 הרץ, ואנו תופסים אותם אז בתור צלילים או קולות. התדרים הטבועים בשיטה שלנו לטיפוח העור מועילים לכל המערכות והתהליכים האנרגטיים של הגוף והם משפרים לא רק את בריאות העור אלא גם את הבריאות הכללית של הגוף ותפקודיו. עובדה זו היא מה שעושה את השיטה שלנו לשיטה ייחודית מסוגה. לתדרים סְקָלָרִיִים (Scalar Frequencies) יש מגוון שלם של השפעות עמוקות ומועילות על העור, שהוא האיבר הגדול ביותר בגוף והם מאפשרים לעורנו ולגופנו לתקן את הנזקים הנגרמים להם מההפצצה ומהחשיפה המתמדת לתדרים מזיקים מעשי ידי אדם, כגון קרינה ממקורות שונים: מתנורי מיקרוגל, ממכשירי טלוויזיה, ממסכי מחשב ומקרני X . ואלה הם רק מקצת ממקורות הקרינה). מוצרי טיפוח העור של " ואל "  חודרים לעומק, מעבר לפני השטח של העור, והם מסייעים לתפקוד הכללי של האורגניזם האנושי.

כמנכ"ל החברה ביקשתי לבצע בדיקת דם אישית ולצפות בתוצאות באמצעות מיקרוסקופ מיוחד שמאפשר לראות את תמונת הדם במצב חי .
לפני השימוש במוצר ביצענו בדיקת דם שבה ניתן לראות שהכדוריות האדומות "דבוקות " יחד , מה שמעיד על חילוף חומרים לא תקין , רמת אנרגיה נמוכה ,תעבורת חמצן לקוייה ועוד..

 
דמיינו טיפול כולל, מבוסס על מדע, ופועל ביעילות תוך שילוב תדרים טבעיים של רטט גוף האדם, בדרכים חדשות שמעולם לא נחשבו אפשריות, עד כה.  מוצרי " ואל " מסייעים להתגבר על עייפות ומגבירים את הערנות ,משפרים ביצועים אתלטיים, מאיצים תהליכי החלמה ומקלים על כאבי פרקים, כאבי ראש ועוד, מעודדים השקפה חיובית על החיים ,מגבירים את תחושת השלווה והרוגע, מגבירים את יעילות התהליכים האנרגטיים בגוף ,מסייעים לאזן ולהפוך את תכונותיו הביו-חשמליות של הגוף להרמוניות ,מסייעים בהגברת הסיבולת ואת כוח הסבל .
Val - Quantum Products היא בין הראשונות בעולם המשלבות טכנולוגיית קוואנטים אמיתית עם טיפוח עור הוליסטי אמיתי, שכולו טבעי ואורגני .ואל משתמשת בטכנולוגיית החדרת מחולל אנרגיית הקוואנטים , בשילוב עם מרכיבים אורגניים, כדי להשלים כל תוכנית בריאות  ושְׁלוֹמוּת (wellness) המסייעת בשמירה נאותה על העור מבלי לסכן את שדה האנרגיה הטבעי של הגוף עם הרדיקאלים החופשיים הנמצאים כיום ברוב המוצרים. קיימים טיפולים ושיטות טבעיים והומיאופאתיים להשגת בריאות ושְׁלוֹמוּת, כגון מדיטאציה, שפעולתם מועילה לגוף האנושי בכך שראשית כל הם מנסים לתקן את גוף האנרגיה. מזונות בריאים, אוויר נקי והטבע – כולם עשירים באנרגיית ריפוי מועילה. זאת ועוד, הוכח שנשימות עמוקות ויוגה – גם הן מעלות את התדר של הגוף ומטפלות בחוסרי איזון ובמחסומי אנרגיה בכל רחבי המערכת האנרגטית של הגוף. השקפות אלו, והשקפות אחרות, אמנם יצרו מערכות שלמות של הנחיות לטיפול ולתחזוקה של הגוף הביו-אלקטרי והפיזי, אך למעטים בחברה המודרנית יש זמן לעשות מדיטציה כהלכה או לשלב שגרה תובענית של יוגה בלוח הזמנים העמוס שלהם כדי לשמור על הבריאות. רבים ממוצרי ההיגיינה האישית העומדים כיום למכירה בשוק, שאותם אנו צריכים ובהם אנו משתמשים, כגון משחת שיניים וקרם לחות, מכילים מרכיבים כימיים המדרדרים את מצבו של הגוף כשמשתמשים בהם לאורך זמן: הם גורמים לרדיקאלים חופשיים ובאותו הזמן מדלדלים את  האנרגיה שלנו, וגורמים באיטיות להזדקנות של העור כי הם תוקפים את המיטוכונדריה של כל תא ותא שלו. פעולת ההנדסה הישירה של בריאות ושל יופי ברמה המולקולארית באמצעות אנרגיית נקודת האפס ומדע הקוואנטים הופכת לאפשרית יותר ויותר; זהו טבעה של שיטה טיפוח העור הטיפולית של " ואל " - מוצרים מוטמעי תדר .

לפני

אחרי

ולאחר המתנה של 10 דקות בלבד מרחתי 2 טיפות שמן קוואנטי על נקודות הדופק במפרקי כף היד , באופן חיצוני בלבד, קיבלנו תוצאות מדהימות אשר מציגות תמונת מצב אחרת לחלוטין . הכדוריות האדומות הופרדו וכעת הן מעבירות חמצן בצורה הרבה יותר טובה ,מה שמסביר את עליית רמת האנרגיה בגוף , חילוף החומרים השתפר ותמונת המצב נראית חיונית הרבה יותר .
כאשר מערכת הדם שלנו נראית מצויין ומתפקדת מצויין , הגוף חזק ומסוגל לעמוד בפני אתגרים ולתקן ליקויים. 

לפני

אחרי

בדקנו את איזון הצ'אקרות באמצעות GDV והתוצאות מדהימות :

לפני

אחרי

ביצענו בדיקות נוספות שמראות שיפור משמעותי ברמת האנרגיה ותיקון ההילה ( Aura )  באיזורים החלשים והפגיעים.
 

עקבו אחרינו

Facebook
טלפון   052-6610333 (אפשר ב whatsApp ) 
              
דוא"ל      doronval79@gmail.com