דף הבית >> תקנון החברה
 
תקנון חברת ואל
חברת " ואל " -מוצרים מוטמעי תדר  מודה לך על קנייתך ומודיעה בזאת שמטרתנו לספק לך את שירות הלקוחות הטוב ביותר נשמח לענות על כל שאלה בדוא"ל
sunergetics.israel@gmail.com
אנו מתחייבים לספק מוצר איכותי ביותר. חברת " ואל " אינה מתיימרת לומר לאיזה תוצאות המוצר שלנו יביא ,מפני שאנשים שונים מגיבים באופן שונה אך העדות החשובה מכל באה ממך.
אנו מזמינים אנשים מכל העולם להתנסות בטכנולוגיה המדהימה הזו. נסה את המוצר ושתף אותנו בהרגשותיך ובתוצאות השימוש במוצר, שירות הלקוחות פועל בימים א' עד ה' בשעות 09:00 –17:00 .
שאלות שחשובות לך ,הן מאד חשובות גם לנו. אנא אפשר לנו 48 שעות בכדי שהצוות יוכל לענות לך באופן מספק ומקצועי. ואם תישלח שאלה מעבר לשעות שירות הלקוחות ,נתייחס לשאלה החל מיום העסקים הבא. הטיפול בהזמנות יארך עד 48 שעות ואז המוצר ישלח לביתך במשלוח עפ"י בחירתך. אם המוצר התקבל אצלך כשהוא ניזוק או שבור ,זה באחריות הלקוח להודיע לנו מיד ביום קבלת המשלוח (יוודא ע"י הדואר או חברת השליחויות) ,ואנו נדאג להחלפת המוצר. אנא החזר את המוצר באריזתו המקורית כפי שהתקבל אצלך. עלות משלוח המוצר אלינו הינה באחריות הלקוח לכתובת : " ואל " - מוצרים מוטמעי תדר   , ת.ד - 42 כפר האורנים – מיקוד 73134 .
אכפת לנו ,חברת ואל מכבדת את לקוחותיה מחשבותיהם ודאגותיהם , אנא עדכנו אותנו אם יש משהו שנוכל לשפר בשירות הלקוחות ואנו נתייחס לכך ברצינות הראויה. כמו כן אנא שימו לב שאבן התליון הינה שבירה ויש להתייחס אליה בהתאם, כמו כן לגבי אבנים המעוצבות בתוספת מתכתית יש להימנע מרטיבות. למעוניינים בשימוש במוצר בעת פעילות ספורטיבית או כל פעילות אחרת שלא מתאימה לתליית התליון על הצוואר , מומלץ להשתמש בשמן או הקרם שלנו אשר מכילים את אותם קבוצת תדרים ופעילים על הגוף עד 5 שעות מרגע השימוש .
שילחו את תגובתכם לדוא"ל sunergetics.israel@gmail.com אנא שימו לב שתנאי המשלוח יכולים להשתנות ושחברתנו אינה אחראית על אובדן או גניבת המוצר. לרוב ,צריך להיות בעל מודעות עצמית גבוהה בכדי להרגיש את השפעת המוצר אך לחלק מהאנשים ישנן תופעות שיכולות להופיע במהלך הטיהור בגוף תוך שימוש בתליוני האבן או השמן / הקרם למרות שאין בזה שום דבר שיכול להזיק . בזמן שהגוף מנסה לרפא את עצמו באמצעות התדרים ,יכולים להופיע תסמינים כמו בתהליך ריפוי רגיל ,וזאת בזמן שמתח התאים עולה בכדי להשתקם.
בתליון האבן לא קיימת קרינה או פעילות חשמלית, הוא מוטמע באמצעות מכונת קוואנטים .אם אתם חשים כאב או שהסימפטומים יוצרים אצלכם חוסר נוחות ,פשוט הסירו את התליון או שטפו במים וסבון את השמן או הקרם מגופכם ואפשרו לגופכם הפוגה קצרה והסתגלות גופכם לאנרגיות. שימוש בתליון בהתחלה לפרקי זמן קצרים ,ואח"כ ארוכים יותר בהדרגה ,בדרך כלל  עוזרת לגופכם להסתגל לתליון תוך מספר ימים. התסמינים במהלך טיהור הגוף וניקויו מרעלים יכולים להיות ו/או אחרים : הרגשת סחרחורת או בלבול ,כאבי ראש, כאבי שרירים, בחילות או הקאות, ראיה מטושטשת, עייפות או ישנוניות, דפיקות לב. אם אתם מרגישים חוסר נוחות מתמשך בזמן השימוש במוצר ,אנא צרו אתנו קשר עם הפרטים אנו מצפים שהעונדים את התליון יפעילו שיקול דעת והיגיון בריא –ואם זה עושה לכם בעיות –הסירו את התליון , או שטפו את השמן/קרם מגופכם באמצעות מים וסבון . מוצר זה הוא לשימוש חיצוני בלבד והשמנים והקרמים אושרו ע"י משרד הבריאות. אנו לא טוענים לשום תוצאות רפואיות שהמוצר שלנו יכול לעשות ,וכל המידע לעיל אינו נבדק ע"י משרד הבריאות ,ולא מהווה תחליף לטיפול רפואי ,אבחון בעיות רפואיות ,תרופות או מניעת מחלה כלשהיא .
 

עקבו אחרינו

Facebook
טלפון   052-6610333 (אפשר ב whatsApp ) 
              
דוא"ל      doronval79@gmail.com