ברוכים הבאים לעולם של חדשנות שבו המדע והתודעה נפגשים !

הטכנולוגיה
חברת Val – Quantum Products גאה להציג את הדור הבא של מוצרים מוטמעי תדרים סקאלארים תוך שימוש בטכנולוגיה קוואנטית, המעניקים לגופינו מגוון רחב של תועלות עמוקות ומדהימות.
קו המוצרים הייחודי שלנו מסייע לשקם נזק שנגרם כתוצאה מעומס יתר על הגוף, ירידת מתח התאים ונזק שנגרם על ידי חשיפה לתדרים מזיקים שיוצרו על ידי האדם, כדוגמת קרינות מיקרוגל ,רנטגן , סלולר ועוד...
פריצת הדרך המהפכנית שלנו מאפשרת לשמן/קרם שלנו חדירה מהירה דרך העור, ספיגה ישירה למחזור הדם, והצגת תוצאות מדהימות !!!
המוצרים של " ואל "  פועלים ליצירת הרמוניה ואיזון בתקשורת בין תאי הגוף, חידוש ושיחזור האנרגיה החיונית ובתוך כך שיפור המראה הזוהר של העור . התדר המוטמע בתליוני האבן ובמוצרי טיפוח העור שלנו, תורם לשיפור המצב האנרגטי בגוף . הוא משחרר חסימות , מקדם את הפוטנציאל המלא של תפקוד תאי הגוף ומעודד את הבריאות הכללית . עובדה זו הופכת את המערכת שלנו לייחודית וראשונה מסוגה בעולם.


היישום
מוצרי " ואל "  מיועדים לכל אדם השואף לשיפור האיזון ואיכות החיים, תוספת אנרגיה ומראה חיוני,וכל זאת תוך שימוש במרכיבים טבעיים ואיכותיים.
דמיינו טיפול כולל, מבוסס על מדע, ופועל ביעילות תוך שילוב תדרים טבעיים של רטט גוף האדם, בדרכים חדשות שמעולם לא נחשבו אפשריות, עד כה.
מוצרי חברת  " ואל " :
מסייעים להתגבר על עייפות ומגבירים את הערנות
משפרים ביצועים אתלטיים
מאיצים תהליכי החלמה ומקלים על כאבי פרקים, כאבי ראש ועוד...
מעודדים השקפה חיובית על החיים
מגבירים את תחושת השלווה והרוגע
מגבירים את יעילות התהליכים האנרגטיים בגוף
מסייעים לאזן ולהפוך את תכונותיו הביו-חשמליות של הגוף להרמוניות
מגבירים את הסיבולת ואת כוח הסבל
החומרים
חברת " ואל " משתמשת במינרלים ושמנים ארומטיים  אורגניים מהטהורים ביותר,    100% חומרים טבעיים העומדים בכללי "מסחר הוגן" תוך התחשבות באיכות הסביבה ובתנאי יצור הולמים .
לגבי הקרמים נסכם במשפט אחד " אל תמרחו על עורכם את מה שלא הייתם מוכנים לאכול " בנוסף למרכיבים המדהימים יש את הטמעת התדרים אשר מאפשרת השפעה מדהימה מבפנים ומבחוץ ברמת התא ותורמת לבריאות הכללית . השמנים שלנו ארוזים בזכוכית MIRON שוויצרית סגולה .זוהי אריזה איכותית אטרקטיבית העשויה בטכנולוגיה מתקדמת ,ומהווה את כלי האיחסון למוצרי טיפוח הטוב בעולם. לא זו בלבד שהאריזה גורמת למוצרינו להראות ולהרגיש אטרקטיביים, היא אף משפרת את משך חיי המדף שלהם ומגבירה את יעילותם ופועלת כחומר משמר . כשלעצמה זכוכית ה- MIRON הסגולה ניתנת לשימוש חוזר ולמחזור, והיא ידידותית לסביבה.

 

עקבו אחרינו

Facebook
טלפון   052-6610333 (אפשר ב whatsApp ) 
              
דוא"ל      doronval79@gmail.com