דף הבית >> מאמרים >> מהפיכת הקוואנטים / בריאן ברוקס
 
 מהפכת הקוואנטים / מאת בריאן ברוקס
 
" מי שלא נדהם ! מתיאורית הקוואנטים, לא באמת הבין אותה." (נילס בוהר)
 
בדומה להצהרתו של בוהר הנזכרת לעיל, על פי דו"ח הסביבה התרמית ונוחות הגוף האנושי שפורסם על ידי מועצת המחקר הלאומית של קנדה (National research Council of Canada), "גוף האדם שומר על קצב ייצור חום בסיסי מינימלי של כ- 250 יחידות חום בריטיות((BTUs לשעה בזמן השינה, חום השווה ל75 וואט בקירוב, וכ- BTUs 400(יחידות חום בריטיות) לשעה שהם 120 וואט בזמן ערות לא פעילה..."
 
במילים אחרות, הגוף שלנו הוא מכונת ייצור אנרגיה! כל דחף עצבי בגופך מייצר זרם חשמלי, השרירים שלנו פועלים באמצעות אנרגיה כימית, ובכל פעם שאתה חושב מחשבה, דחפים חשמליים וסינפסות במוח נורים ומתפרקים ,עובדה שמאומתת על ידי אא"ג, כך שאפילו המחשבות שלנו מפיקות אנרגיה. למעשה, מוות מוגדר כהיעדר פעילות חשמלית במוח, ומכאן, שכל החיים תלויים באנרגיה. מאחר שאנרגיה היא היבט כה חשוב ומוכח של קיומנו הפיזי והנפשי, יהיה זה הגיוני להניח שקיימות דרכים מדעיות מוכחות על מנת למקסם את תפקוד מרכזי האנרגיה האנושיים על מנת להשיג בריאות מיטבית.
 
כולנו ערים לקיומם של מכונות ומכשירים רבים המשתמשים בפליטות אנרגיה שיכולות לתקשר עם ולהשפיע על המערכת החשמלית האנושית. הכיסא החשמלי גובה את קורבנותיו באמצעות גירוי יתר חשמלי של הלב, בעוד הדפיברילטור משתמש בחשמל כדי לתת ללב זעזוע שיחזיר אותו לקצב רגיל כך שיוכל לשאוב דם בגוף. עובדות אלו ידועות לכולם, מאומתות על ידי אק"ג (אלקטרוקרדיוגרמה) ואא"ג (אלקטרואנצפלוגרם), אשר מודדים את הפעילות החשמלית של הלב והמוח, בהתאמה.
 
אולם, מה היה קורה אילו התקיימו מכשיר או טכנולוגיה שכאשר מכוונים אותם לתדר המתאים, היו יכולים לתקשר עם מערכות העצבים האנושיות ועם שדה האנרגיה ולהשיג תוצאות חיוביות יומיומיות?
 
כאן נכנס לתמונה מדע חדשני ,פיזיקת קוואנטים היא תחום מדעי העוסק ביחידות בדידות ובלתי נראות של אנרגיה הנקראות קוואנטה, כמתואר בתיאורית הקוואנטים.
חמישה רעיונות מרכזיים מוצגים בתיאורית הקוואנטים:
 
1.     אנרגיה איננה רציפה, אלא מגיעה ביחידות קטנות אך בדידות.
2.     החלקיקים הבסיסיים מתנהגים הן כמו חלקיקים והן כמו גלים.
3.     תנועתם של חלקיקים אלו הינה אקראית מיסודה.
4.     אין אפשרות לדעת מבחינה פיזיקלית בו זמנית הן את הכיוון והן את המומנטום של חלקיק. ככל שמידת הדיוק במדידת האחד גדולה יותר, כך פחות             מדויקת מדידתו של האחר.
5.     עולם האטומים אינו דומה כלל לעולם בו אנו חיים.
 
 
חוקים אלו כפי שהם מפורטים בתחום המדע המבוסס , מאפשרים לנו מרחב משחק באנרגיה בדרכים אותן לא יכלו אפילו לדמיין. מדע הקוואנטים מציע בעצם את התפיסה שאנרגיה איננה קבועה, לא מרחבית, ושהיא יכולה להימצא במספר מקומות בו זמנית, ושייתכן שאפילו הזמן עצמו איננו לינארי. וזוהי רק ההתחלה. רעיונות אלו עומדים בניגוד לדברים בהם הקהילה המדעית האמינה בעבר, אבל מדע זה, אפילו רק על פני השטח, מעלה בתוקף את השאלות הללו וקובע קביעות מרעישות, שמרגע שבוחנים אותן, דורשות לכל הפחות דיון רציני. זהו אכן עניין משמעותי.
החיים מורכבים מאנרגיה, כל הדברים, החל מהדברים המוצקים הנראים לעין כמו צמחים ובעלי חיים דרך הדברים הבלתי נראים כגון מגנטיות, האוויר והצלילים וכלה בדברים שנעים בין מצבים כמו אור או אפילו חשמל. ההבדל היחיד בין כל צורות האנרגיה הללו הוא קצב התנודות שנקבע על ידי התדר והמשרעת.
 
חברת ואל VAL  יצרה תהליך הטמעת קוואנטים שהוכר כפטנט, שפועל באמצעות תדרי ההדהוד הטבעיים של אבנים טובות (סמי פרשס) ומינרלים. התהליך שיצרנו פועל במסגרת חוקי מדע הקוואנטים על מנת לזעזע את המבנה המולקולרי של האבנים ולגרום להן להגיע למצב של אי יציבות/השתנות.
 
מצב זה מאפשר הטמעה של תדרי רטט שונים אשר דיווחים הראו שהם משפרים את תחושת הבריאות. התדרים החדשים שהוטמעו נספגים באופן קבוע במבנה המולקולרי של האבנים/מינרלים מרגע החזרה ממצב של אי יציבות למצב רגיל. התהליך מטביע את האבן /מינרל בדומה לאופן בו ניתן לאחסן מידע על גבי תקליטור, מידע שיכול להשפיע ולהביא לשינוי דרך מגע פיזי עם גוף האדם, בדומה לדפברילטור או לטכנולוגיות דומות אחרות.
 
מרגע שהאבן עוברת את תהליך ההטמעה, ניתן לענוד אותה כתליון והיא פולטת את תדר האנרגיה החדש שלה באותו אופן שבו דפברילטור פולט זרם של אנרגיה חשמלית בתדר מסוים על מנת להתסיס ולהחיות את הגוף. עם זאת, התדרים הנפלטים מהתליון פועלים יחד עם אנרגית הגוף הטבעית שלנו בשיתוף פעולה עם המים הרבים שהגוף האנושי מכיל. המים הם מוליך מצוין והם חיוניים בעבודה עם מערכת העצבים, על מנת להעביר מידע ברחבי הגוף. הטכנולוגיה שלנו, שגם מתפקדת כמוליך, פולטת תדרים שהגוף יכול לקרוא בקלות, בדיוק כפי שמשתמשים באור כדי לקרוא את המידע המוטבע על גבי תקליטורים. נראה שהטכנולוגיה שלנו אף מגבירה את התקשורת בין הגוף והנפש, והתוצאה היא חוויה המתוארת כ "איזון". טכנולוגית קוואנטים מתקדמת היא זו המאפשרת כל זאת, באמצעות תהליכי ההטמעה שלנו, המבוצעים ברמה המולקולרית על מינרלים באבנים, והוכרו כפטנט.
קריסטלים גולמיים טבעיים ואבנים טובות (סמי פרשס) הם מתנדים המכילים אנרגיה ומידע ומסוגלים לאחסן ולשדר אותם. זוהי הסיבה שקריסטלי קוורץ משמשים בשעונים ובמקלטי רדיו – הם מפיקים תנודות בקצב מושלם. טכנולוגית LCD או קריסטל נוזלי נמצאת בכל מקום סביבנו, החל ממדי חום, מכשירי טלוויזיה LCD, מעבדי מחשב ואפילו בטבעות מצב-רוח.
 
עכשיו דמיינו מערכת טיפול ובריאות כוללת לגוף, המבוססת על מדע חדשני, ופועלת ביעילות רבה באמצעות אנרגית קריסטלים ואבנים טובות, בדרכים חדשות שעד היום מרבית האנשים לא חשבו שהן אפשריות .חברת Val - Quantum Products פיתחה צעד נוסף קדימה והטמיעה תדרים בשמנים וקרמים , המשפיעים באופן מיידי ונוחים לשימוש בצורות רבות .טכנולוגיה זו היא פריצת דרך מדעית שאין להקל בה ראש; זוהי הסיבה מדוע אנו ממשיכים לנסות ולהבין ענף חדש זה של תגליות מדעיות וטכנולוגיה מתקדמת.
 
לאחרונה, בנאום בפני אסיפת האו"ם, ראש הממשלה של ישראל, בנימין נתניהו אמר, "לקח לנו מאות שנים להתקדם ממכונת הדפוס עד למכשיר הטלפון, עשורים כדי להתקדם מהטלפון עד למחשב האישי, ורק שנים ספורות כדי להתקדם מהמחשב האישי לאינטרנט. דברים שנראו בלתי אפשריים רק לפני שנים מעטות, נחשבים כיום מיושנים, ואין אנו יכולים לשער אילו שינויים עתידים לבוא."
תגליות טכנולוגיות אלו ואחרות כמותן נמצאות כבר כאן. למרבה הצער, ישנם כאלו המנסים להשתלט על התגליות הללו למטרותיהם האישיות או העסקיות וכך חלק מהתגליות המדעיות הגדולות ביותר בהיסטוריה של המין האנושי אינן יוצאות לאור.
למרבה המזל, מדענים פרטיים, נדבנים ואזרחים מן השורה בכל רחבי העולם מחפשים אחר הטכנולוגיות הללו, למטרות ניסוי, פיתוח ושימוש בחיי היום יום.
 
מדי יום מתגלות עוד ועוד צורות חדשות של אנרגיה ואופן השימוש בהן, ואנו מבינים אותן טוב יותר. חברות רבות עורכות כיום ניסויים בדרכים חדשות בהן ניתן להשתמש בטכנולוגיות קוואנטים ובטכנולוגיות נקודת האפס על מנת להעשיר את המין האנושי.
                                                 
 
 העתיד כבר כאן.
הגיע הזמן לפריצת הקוואנטים!
 
 
 
 
 

עקבו אחרינו

Facebook
טלפון   052-6610333 (אפשר ב whatsApp ) 
              
דוא"ל      doronval79@gmail.com